Pagina 1 van 2  [ 87 berichten ]

Heb jij een reservewiel?
Ja, thuiskomertje 27%  27%  [ 26 ]
Ja, volwaardig reservewiel 47%  47%  [ 45 ]
Nee 26%  26%  [ 25 ]
Totaal aantal stemmen : 96
Offline Dennis_on_the_road
Master
do 19 jan 2012, 1:51 Bericht 
Avatar gebruiker
RTLNieuws.nl schreef:
RTL Nieuws | 18 januari 2012, 14:23
ANWB bepleit reservewiel in elke auto
Elke auto moet weer voorzien zijn van een reservewiel, vindt de ANWB. Nu heeft meer dan de helft van de nieuwe auto's geen reservewiel.

De auto's zonder reservewiel hebben wel een spuitbus aan boord met vulschuim. Maar de ANWB is daar niet blij mee. Het schuim helpt namelijk in veel gevallen niet, bijvoorbeeld als het gat te groot is, zodat de wegenwacht nog regelmatig moet uitrukken.

De ANWB adviseert mensen die een nieuwe auto kopen een reservewiel te bestellen. Dat kost wel zo'n 80 euro extra.



Vreemd dat je als ANWB geen werk (lees banden repareren) aan wil nemen :nah:
De reparatiesetjes die de ANWB gebruikt (de veter) kan je als consument ook gewoon kopen en je kunt de compressor van je schuimreparatiekit gebruiken om de boel weer op druk te brengen.
Dus waarom een complete band meezeulen?

Ik heb geen reservewiel, maar een schuimreparatiekit.
Tevens heb ik goede pechhulp die gewoon de auto desnoods afslepen bij een lekke band.


Laatst bijgewerkt door Dennis_on_the_road op do 19 jan 2012, 4:01, in totaal 2 keer bewerkt
Offline Peugie
Master
do 19 jan 2012, 1:59 Bericht 
Avatar gebruiker
Ik heb een volwaardig reservewiel. Geen idee hoe deze er aan toe is. :x
Offline Sjaaky
Master
do 19 jan 2012, 2:19 Bericht 
Avatar gebruiker
:fp: ANWB

Lekker BMW's met runflat banden een reserve wiel verplichten.
LPG rijders een reserve wiel verplichten.

ANWB de bond voor elke sukkelende automobilist.

Lekker ook alles verplichten in Nederland! Nog meer regels en verplichtingen, hoe meer hoe beter! :x
Offline Boralis
Master
do 19 jan 2012, 2:25 Bericht 
 
zodat de wegenwacht nog regelmatig moet uitrukken.


Oh ja? Daar doen ze toch niet eens aan? Jaar of 10 terug twee banden van mijn auto lek gestoken. 1 reserve had ik wel, maar dan sta je wel mooi terwijl alles gesloten is. ANWB komt ook niet langs ... :huh:

Gelukkig was er nog een Marokkaan bij de Euromaster die in zijn vrije tijd aan het klussen wat die me wel wou helpen ... :thumb:
Offline InsecureThreat
Master
do 19 jan 2012, 5:31 Bericht 
Avatar gebruiker
Ik weet niet eens of ik een reservewiel heb... Binnenkort maar eens uitzoeken :[
Offline Broadie
Die hard
do 19 jan 2012, 6:14 Bericht 
Avatar gebruiker
Past ook niet in mijn micro-koekblikje.
Maar hoe vaak heb ik de afgelopen twintig jaar en 500000 km onderweg een lekke band gehad? Twee keer? Meer zal het niet zijn geweest. Daarvoor zeul je dan wel elke dag een hoop extra massa mee. En als het erop aankomt, moet hij nog in goede conditie zijn.
Toegegeven, die schuimbus vertrouw ik ook niet, maar ik speculeer er inderdaad op dat ik zo goed als nooit een lekke band heb. Misschien helpt het ook, dat ik mijn banden niet tot op de naad af rijd, maar op tijd vervang.
Offline Arno
FS Meldingen
do 19 jan 2012, 6:58 Bericht 
Avatar gebruiker
De enige keer dat ik een lekke band heb gereden was via een stoeprandje en gelijk een winkelhaak in de wang. Daar helpt inderdaad weinig tegen. Verder nog nooit een lekke band gehad. Wel heb ik zo'n bus purschuim in de leasebak in plaats van een reservewiel.
Offline bruintje beer
Master
do 19 jan 2012, 7:02 Bericht 
Avatar gebruiker
Bij mijn vorige auto stond het 'volwaardig reservewiel' in de schuur om ruimte te maken voor de gastank :fp:
Offline Masterdam
Master
do 19 jan 2012, 7:10 Bericht 
Avatar gebruiker
Ik heb een volwaardig reservewiel geëist. Ik kom dan ook nog wel eens op plekken waar je makkelijk lek rijdt. En voor het gemak is mijn auto (en de banden) daar niet voor gemaakt.

Afgelopen jaar heb ik denk ik 2x lek gereden. Het jaar ervoor ook zoiets.
Online geelhoed
Master
do 19 jan 2012, 7:11 Bericht 
Avatar gebruiker
Eens in de 150000 km rijd je lek.
Door een reservewiel mee te nemen verbruik je 1 liter op 10000 km meer.
Ik denk dat de ANWB minder dan 15 liter verstookt om jou een nieuw wiel te komen brengen.

Dus voor het milieu, laat dat wiel alsjeblieft thuis!
Offline timleeuw
Die hard
do 19 jan 2012, 7:12 Bericht 
 
Laatste jaar valt het qua lekke banden voor mij mee, daarvoor had ik toch regelmatig lekke banden. Kwam dan gelukkig allemaal niet door mij maar goed, je staat wel stil. Randen van rijplaten die omhoog staan zijn niet zo goed voor autobanden :[
Online Archiebald
Master
do 19 jan 2012, 7:45 Bericht 
Avatar gebruiker
geelhoed schreef:
Eens in de 150000 km rijd je lek.



Kom dat maar eens aan mn schoonvader vertellen :lol:

Zelf heb ik, een aantal jaar geleden alweer, 2x in 1 week lek gereden. Met 2 verschillende auto's nog wel. Beide keren op de A9.

In de auto's die ik tot nu toe heb (gehad) heeft altijd een volledig reservewiel in gezeten en ik vind het wel prima eigenlijk :)
Online geelhoed
Master
do 19 jan 2012, 7:49 Bericht 
Avatar gebruiker
Gemiddeld. :roll:
Ik had na 44000km mijn derde lekke band.
Offline Sandeman
FS medewerker
do 19 jan 2012, 7:50 Bericht 
Avatar gebruiker
geelhoed schreef:
Eens in de 150000 km rijd je lek.

:o Ik heb pakweg 8 ton gereden. Eén keer een langzaam leeglopende band gehad en één keer een kapot ventiel na bandwissel :fp:
Maar ik rij dan ook zorgvuldig. Niet zomaar over meuk heen die op weg ligt enzo...
Online Archiebald
Master
do 19 jan 2012, 7:54 Bericht 
Avatar gebruiker
geelhoed schreef:
Gemiddeld.


Sarcasme :roll:


Sandeman schreef:
Ik heb pakweg 8 ton


:o
Offline Tweebel
Master
do 19 jan 2012, 8:05 Bericht 
Avatar gebruiker
Vorig jaar in twee maanden tijd tweemaal een lekke band.

Eerst een winterband, toen een (nieuwe) zomerband...

Doe mij maar een volwaardig wiel.
Offline Smookey
FS medewerker
do 19 jan 2012, 8:10 Bericht 
Avatar gebruiker
Elk ongewoon object langs de weg leidt tot afleiding. Als je regelmatig op de vluchtstrook aanwezig bent weet je dat en zie je ook de reacties en de daarmee gepaard gaande gevaarlijke situaties die ontstaan. Als een hulp-instantie erbij moet komen komt de aanrij-tijd op bij de totale tijd dat iemand daar staat en wordt de kans op aanrijdingen dus groter. Soms word er zelfs geadviseerd om op de lekke band verder door te rijden naar een (andere) veilige plek.

Jammer dat dit niet in het stukje van de ANWB staat.
Offline bruintje beer
Master
do 19 jan 2012, 8:12 Bericht 
Avatar gebruiker
Tweebel schreef:
Doe mij maar een volwaardig wiel.
Doe mij d'r maar 4 :woop:
Ik heb nog nooit een (acuut) lekke band gehad, in 20 jaar.
Offline Sandeman
FS medewerker
do 19 jan 2012, 8:13 Bericht 
Avatar gebruiker
Smookey schreef:
Soms word er zelfs geadviseerd om op de lekke band verder door te rijden naar een (andere) veilige plek.

Dat is ook iets wat ik zeker zou overwegen. Ik heb ook een paar keer langs de weg mogen staan en het is echt doodeng :dood:

Ik ga ZEKER geen wiel verwisselen op de vluchtstrook. Snap niet dat er mensen zijn die dat soort dingen aandurven, toch zie ik het regelmatig (vaak bouwvakkers trouwens) :x
Online geelhoed
Master
do 19 jan 2012, 8:14 Bericht 
Avatar gebruiker
Archiebald schreef:

Sarcasme :roll:

Niet helemaal he? Dit wel:

Smookey schreef:
Soms word er zelfs geadviseerd om op de lekke band verder door te rijden naar een (andere) veilige plek.

Jammer dat dit niet in het stukje van de ANWB staat.

En als je een reservewiel bij je hebt dan hoeft dat niet.
Offline Broadie
Die hard
do 19 jan 2012, 8:16 Bericht 
Avatar gebruiker
Smookey schreef:
(...) en wordt de kans op aanrijdingen dus groter.
Hoe veel lekke banden zijn er dan per km snelweg per dag? Ik zie het niet zo vaak eigenlijk.
Eerder in de zomer: gestrande toeristen met allerlei mankementen onder de motorkap. En aan het begin van een strenge winter de typische gevallen van zwakke accu´s, die de ANWB bezig houden.
Maar lekke banden? Door welk oorlogsgebied rijden jullie, dat je zo vaak de lucht in je rubber kwijt bent?
Offline TuxX
Master
do 19 jan 2012, 8:41 Bericht 
Avatar gebruiker
Al had ik een reservewiel, dan nog heb ik de ANWB nodig om het te vervangen :lol:

Nu ja met 400k km in 6 jaar slecht 1x een ienieminie spijkertje in de band gehad. In combi met een runflat heeft dat er wss een maand ingezeten voor ik het door had.
Offline esgigt
Master
do 19 jan 2012, 8:51 Bericht 
Avatar gebruiker
In welke tijd leeft de ANWB? :huh:
Offline Tweebel
Master
do 19 jan 2012, 9:02 Bericht 
Avatar gebruiker
Broadie schreef:
Maar lekke banden? Door welk oorlogsgebied rijden jullie, dat je zo vaak de lucht in je rubber kwijt bent?


Gewoon een kwestie van pech hebben.

Lekke band 1: terugkeer van wintersport, extreem voorspoedige reis en letterlijk een paar honderd m voor de grens (bij Venlo) gek zoemend geluid en band blijkt lek. Stapvoets doorgereden tot parkeerplaatsje bij grens.
Dopsleutel brak direct af ( :[ ), uiteindelijk heeft de marechaussee geholpen met 't wisselen. Geen schade/oorzaak te vinden

Tweede lekke band: lag er net een paar honder km op. Rijdt over zo'n kleine stalen rand waar een hek op kan rusten. BAM, klapband. Vermoedelijk productiefout. Wel balen.
Offline VFred
Master
do 19 jan 2012, 9:15 Bericht 
 
Iedereen moet het lekker zelf beslissen of er een reparatiesetje, dan wel een thuiskomer of een echt wiel in de auto wordt meegenomen.
Maar dan achteraf ook zelf de gevolgen van die beslissing dragen en niet janken als personen / instanties hun kans zien daar een financieel slaatje uit te slaan.
Offline RAH
Master
do 19 jan 2012, 9:19 Bericht 
Avatar gebruiker
Als je weinig km's per jaar rijdt en altijd in de buurt blijft kun je overwegen om alleen een reparatiespuitbussetjedingetje mee te nemen ipv een (volwaardig) reservewiel. Persoonlijk is het iets wat ik al controleer voor ik de auto koop. Zit er geen volwaardig reservewiel in, dan zal ik zo snel mogelijk zorgen dat ik er één heb. Op dit moment heb ik zelfs een volwaardig lichtmetalen reservewiel (je wilt na een lekke band natuurlijk niet dat anderen zien dat je lek gereden hebt 8) ).

En zie maar eens op een zondagavond, ergens in het buitenland na lek te hebben gereden een nieuwe band te vinden. Als het al lukt gok ik dat je zomaar 2 uur verder bent, en dus twee uur later thuis, in Nederland, bent. Dan ben ik toch wel blij dat ik na 20 minuten het reservewiel er onder heb zitten en meteen weer verder kan.
Offline TuxX
Master
do 19 jan 2012, 9:26 Bericht 
Avatar gebruiker
Waar ik ook ben in europa. Mijn pechverhelpingsdienst is er binnen de 30min. Met takelwagen en vervangwagen tenzij ik expliciet aangeef dat niet nodig te hebben.

De auto leveren ze bij takelen af bij de garage van mijn keuze. Ook als dat 1000 km verder is.

En dan zou ik zelf lopen klooien?
Offline Masterdam
Master
do 19 jan 2012, 9:52 Bericht 
Avatar gebruiker
TuxX schreef:
Waar ik ook ben in europa. Mijn pechverhelpingsdienst is er binnen de 30min.

Daar zal je vast niet vaak zijn als je 400km in 6 jaar tijd doet.
Offline Raymond
Detector inbouw specialist
do 19 jan 2012, 9:53 Bericht 
Avatar gebruiker
bruintje beer schreef:
Ik heb nog nooit een (acuut) lekke band gehad, in 20 jaar

Ik wel. Een scheur van 30cm linksvoor met 120. 3 seconden later hing ik ondersteboven in de gordel. Het reservewiel was denk ik het enige wat er nog bruikbaar was van die auto. :lol:
Online geelhoed
Master
do 19 jan 2012, 9:55 Bericht 
Avatar gebruiker
Raymond schreef:

Ik wel. Een scheur van 30cm linksvoor met 120. 3 seconden later hing ik ondersteboven in de gordel.

Tja, had je nou maar een reservewiel gehad he?
Offline viffer
Master
do 19 jan 2012, 9:56 Bericht 
 
TuxX schreef:
400k km in 6 jaar


Masterdam schreef:
400km in 6 jaar

:huh:
Offline viffer
Master
do 19 jan 2012, 9:58 Bericht 
 
TuxX schreef:
Mijn pechverhelpingsdienst is er binnen de 30min.


Welke is dat? Ik kan denk ik genoeg plekjes in Europa vinden waar de kans klein is dat er binnen 30 minuten een hulpverlener aanwezig kan zijn.
Offline wellproc
Master
do 19 jan 2012, 10:02 Bericht 
Avatar gebruiker
Masterdam schreef:
Ik heb een volwaardig reservewiel geëist. Ik kom dan ook nog wel eens op plekken waar je makkelijk lek rijdt. En voor het gemak is mijn auto (en de banden) daar niet voor gemaakt.

Dat dus: de locaties waar geen gek komt moet ik heen en dat is niet allemaal even netjes. Bovendien regelmatig vluchtstrookrijden ivm werk, dan heb je ook een behoorlijke kans op lekrijden. Daarom bij de leasebak gewoon een echt wiel meebesteld (gratis trouwens :kniktja:).
En zoals zo vaak als je iets hebt... nog nooit nodig gehad :lol: :thumb:
Offline Mikkie
Master
do 19 jan 2012, 10:13 Bericht 
Avatar gebruiker
Zo'n lullig thuiskomertje, wel op spanning trouwens. Tijdje getwijfeld over een volwaardig reservewiel (desnoods een winter of zomerband), maar dat past eigenlijk net niet handig in de bak. Of liever: dat past wel, maar dan past alle meuk die erbij ligt, er niet meer bovenop (nog net onder de afdekplaat van de kofferruimte).
Offline TuxX
Master
do 19 jan 2012, 10:20 Bericht 
Avatar gebruiker
GertJan schreef:
TuxX schreef:
Mijn pechverhelpingsdienst is er binnen de 30min.


Welke is dat? Ik kan denk ik genoeg plekjes in Europa vinden waar de kans klein is dat er binnen 30 minuten een hulpverlener aanwezig kan zijn.


Geen flauw idee. Is extra afgesloten bij mijn verzekering. 2x nodig gehad (1x accu leeg en 1x ongeval) en in beide gevallen +-20min gewacht.

Op het kaartje van de dienst staat gwn het logo van mijn verzekeraar.

Ik rij wel alleen maar snelwegen. Vandaar ook dat die kilometers zo aantikken.
Offline Raymond
Detector inbouw specialist
do 19 jan 2012, 10:26 Bericht 
Avatar gebruiker
geelhoed schreef:
Tja, had je nou maar een reservewiel gehad he?

Dat zeg ik, die was nog wel heel. Denk ik. Kon het niet controleren want de auto lag er bovenop.
Offline RAH
Master
do 19 jan 2012, 10:30 Bericht 
Avatar gebruiker
TuxX schreef:
Waar ik ook ben in europa. Mijn pechverhelpingsdienst is er binnen de 30min. Met takelwagen en vervangwagen tenzij ik expliciet aangeef dat niet nodig te hebben.


En dat geloof je zelf? Je denkt serieus, dat als jij op bijvoorbeeld een woensdag, rond 01.45 uur in de ochtend je pechverhelpingsdienst belt met de mededeling dat je ergens tussen de umbrailpas en de stelviopas/Stilfserjoch staat met een lekke band, dat er binnen 30 minuten iemand is? :roflol: Als die dienst al zeer efficiënt te werk gaat zal het minstens 10 minuten duren voor er überhaupt iemand ergens in de auto stapt. En in 20 minuten ben je echt niet vanuit de bewoonde wereld op één van beide passen. Je zou het eens moeten proberen, ik gok dat je minstens twee uur kan wachten. En als je een takelwagen nodig hebt, omdat jij geen reservewiel hebt en je pechverhelpingsdienst er niet een kan bemachtigen, sta je daar zeker nog een uur extra. En vervangend vervoer zal er met veel geluk misschien wel in twee uur tijd zijn, maar daar wordt je natuurlijk ook niet vrolijk van als je alles uit je auto moet overgooien, alleen omdat je geen reservewiel hebt.
Online geelhoed
Master
do 19 jan 2012, 10:37 Bericht 
Avatar gebruiker
RAH schreef:

En dat geloof je zelf?

Ze is Belg en vrouw... (f)

In NL lukt het nog niet eens om een Prio 1 ambulance overal binnen 15 minuten te hebben...
Offline Masterdam
Master
do 19 jan 2012, 10:50 Bericht 
Avatar gebruiker
GertJan schreef:
TuxX schreef:
400k km in 6 jaar



Masterdam schreef:
400km in 6 jaar

Misread... (f)
Offline RAH
Master
do 19 jan 2012, 11:01 Bericht 
Avatar gebruiker
:lol: Dat is dus duidelijk. En helemaal leuk zou het worden indien je ergens staat waar je geen bereik hebt.
Offline zadkine
Master
do 19 jan 2012, 11:15 Bericht 
Avatar gebruiker
Enkele keren een langzaam leeglopende band gehad (weken voor ie leeg is) en 3 keer een echte lekke band.
1 van de 3 keer met 120 km/h en nadat ik stilstond was er van de band dermate weinig over dat ik de anwb met die verplichting gelijk geef. (op vluchtstrook zelf verwisseld:oops:, was naast een uitvoegstrook tot stilstand gekomen. Wel met gevaren driehoek 100 meter terug aan de rand van de weg)
2 keer nagenoeg stilstaand (stads verkeer) een lekke band.


In alle 3 de keren binnen 10 minuten weer op de weg mbv de reserve band of thuiskomer. Moet je 30 minuten op de weg wachten tot de ANWB er is dan staat er tegenwoordig met een beetje pech 10 km file.

Heb dan ook bij mijn (nu ruim 1 jaar oude) eco auto een volwaardig reserve wiel aangekocht. Een suv heeft per definitie een echt reserve wiel .

Ik moet er niet aan denken somewhere in bv. Polen met een lekke band stil te staan. Zo lang wachten op hulp daar...dat wil ik niet.

O ja, gereden in totaal ca 10^6 km
Offline Guppenklup
Master
do 19 jan 2012, 11:18 Bericht 
Avatar gebruiker
bruintje beer schreef:
Ik heb nog nooit een (acuut) lekke band gehad, in 20 jaar.

Ik heb inmiddels mogen ervaren hoe het is om een klapband op de snelweg te hebben met 120km/u in NL en met 160km/u in DE. Ik handelde gelukkig volgens het boekje (niet remmen, auto laten uitrollen en rustig richting vluchtstrook sturen tot de auto vanzelf tot stilstand komt) maar het had heel anders kunnen uitpakken. Beide keren was pechhulp noodzakelijk. De eerste keer had de stalen gordel de remsensor naar een volgende wereld geholpen, de tweede keer (leaseslet van collega) zat er alleen maar een spuitbusje bij. Daar doe je dan niet zo heel veel mee :x Bovendien was de velg ook niet meer zo heel best.
Offline TuxX
Master
do 19 jan 2012, 11:34 Bericht 
Avatar gebruiker
Ik kom nooit op plekken waar ik geen bereik heb of die ver van de bewoonde wereld zijn.

Daarnaast, again, ook al had ik een reservewiel. Ik zou niet weten hoe ik dat moet vervangen :)
Offline RAH
Master
do 19 jan 2012, 11:45 Bericht 
Avatar gebruiker
Tja, dat zijn dan weer van die dingen waarvan ik denk dat ze bij de rijlessen horen. En als je nooit op plekken komt waar je geen bereik hebt, of die ver van de bewoonde wereld zijn moet je ook niet met zo een stellige zekerheid vermelden dat je pechhulp binnen 30 minuten ter plaatse is. Ik zou er overigens geen probleem mee hebben om een dame die langs de kant van de weg staat in the middle of nowhere met een lekke band even te helpen om die te wisselen. Maar ja, als je dan geen reserve wiel hebt kan ik ook weinig voor je doen.
Offline Grande
Master
do 19 jan 2012, 11:46 Bericht 
Avatar gebruiker
Wanneer ik tijdens woon-werk verkeer een lekke band krijg mag de ANWB hem komen vervangen. Ik weet wel hoe het moet, maar ik vertik het om in pak dat ding te vervangen. Is de kleding net ff te duur voor.

In privé tijd (1x voorgekomen) vervang ik gewoon, gaat sneller dan wachten.
Offline Kenji
Master
do 19 jan 2012, 11:49 Bericht 
Avatar gebruiker
In de RX7 heb ik geen reservewiel (dan moet ik er 2 meenemen, aangezien een achterwiel niet op de vooras past ivm de breedte, en een voorwiel achter niet kan omdat dan m'n differentieel naar de kl*te draait ivm verschillende breedtematen li/re).
In de Mini Jumbo een volwaardig reservewiel (voor zover je zo'n fietswiel "volwaardig" kan noemen :lol: ).
Offline RucphenNB
Master
do 19 jan 2012, 11:55 Bericht 
Avatar gebruiker
TuxX schreef:
Ik kom nooit op plekken waar ik geen bereik heb of die ver van de bewoonde wereld zijn.

België? :lol: :lol:

Pas nog een lekke band, helaas een vreemde maat dus even flink moeten zoeken naar een vervanging. Het reservewiel past alleen voor bij die auto.
Was net over de grens Frankrijk/België. Gelukkig een bekende in de buurt met een garage, dus ongeveer 14km op een zowat lege band gehobbeld, gaat prima als je maar rustig aan doet.

Oja, 4 weken terug een platte band door een lek ventiel. Even de compressor erop en toen naar een vriend die zoveel banden heeft dat hij ze verkoopt. :wink: :lol:
Binnen 4 minuten weer buiten met een nieuw ventiel in de velg. O:)

Verder alleen nog maar kapotte velgen gehad (spaken van de velg die doorscheuren) en geen lekke banden buiten de rally- en racesport om.
Daar gaat het soms wel hard met de banden. :oops:
Offline Karbargenbok
Pro
do 19 jan 2012, 11:56 Bericht 
Avatar gebruiker
Het is niet alleen het reservewiel, het is ook de andere rotzooi die erbij hoort. Zo'n wankel schaarkrikje dus met een wielmoersleutel van pisbakkenstaal, of een compressortje en spuitbus. Tel daarbij op dat je voor zelfs gewone auto's aan joekels van velgmaten vastzit, en een lekke band relatief weinig voorkomt (zoals Geelhoed al zegt: een wegenwacht is nog beter voor het milieu ook) en dan kan ik me wel voorstellen dat de afweging voor een fabrikant snel gemaakt is, zeker als die kilo's ook aantikken op je normverbruik.
Offline viffer
Master
do 19 jan 2012, 12:03 Bericht 
 
Grande schreef:
maar ik vertik het om in pak dat ding te vervangen


Ik heb een wegwerp overall in de auto liggen, ideaal voor dat soort omstandigheden.
Offline Outback
Die hard
do 19 jan 2012, 12:04 Bericht 
 
Van het weekend iemand gehoord die wel een volwaardig reservewiel heeft, maar de lekke band niet los kreeg. Is op zich ook niet zo raar als een velgbout wordt aangedraaid met een slagmoersleutel in plaats van met een momentsleutel. En al helemaal als die velg er dan ook al een hele tijd op zit en lekker vastgerot zit. ANWB heeft lekke band geplugd.

Zelf lang geleden meegemaakt dat ik lek reed op een stuk staafstaal. Niet meer te repararen, dus vervangen. Ik kreeg gelukkig wel de bouten er uit, maar het wiel zat zo vastgerot dat ik hem er zelfs niet af kreeg door er met een stuk hout op te slaan. ANWB heeft met grof geweld wiel er af gekregen en reservewiel er op gezet.
 [ 87 berichten ]  Ga naar pagina 1, 2  Volgende


Wie is er online

Gebruikers op dit forum: CasB, FFocus-power, Google [Bot], MissRis, Schep en 3 gasten


Je mag geen nieuwe onderwerpen in dit forum plaatsen
Je mag niet antwoorden op een onderwerp in dit forum
Je mag je berichten in dit forum niet wijzigen
Je mag je berichten niet uit dit forum verwijderen

Zoek naar: