Pagina 5 van 36  [ 1757 berichten ]
Ga naar pagina Vorige  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 36  Volgende
Offline Tento
Master
do 18 jan 2007, 21:24 Bericht 
Avatar gebruiker
Foto's erbij gezet op de Frontpage :-( en het artikel gewijzigd nav de gegevens op www.kilroy.nl:

Citaat:
18/01/2007 Bij een frontale aanrijding op de N36 halverwege Almelo en Vriezenveen is tegen half elf een vrachtwagenchauffeur om het leven gekomen. De truck met aanhangwagen werd nabij het Gulf tankstation frontaal geraakt door een tegenligger, die op de verkeerde weghelft was beland. De bestuurder ( 58 ) uit Dedemsvaart van de groene truck heeft nog door hevig remmen en uitwijken getracht de aanrijding te voorkomen.
De gele truck, die op de verkeerde weghelft was beland, kantelde na de aanrijding half op de rechter rijstrook, half in de berm. De bestuurder van deze vrachtwagen, een inwoner van Beckum, raakte zwaar gewond; zijn bijrijder liep licht letsel op. De truck met aanhanger, waarvan de cabine grotendeels verpletterd werd, kwam half op de afrit van het tankstation, half in de berm terecht. Deze bestuurder overleefde de crash niet.

De autoweg werd tussen de afslagen Vriezenveen en Westerhaar afgesloten voor alle verkeer. Het technisch onderzoek naar oorzaak en gevolgen werd uitgevoerd door verkeersongevallenanalisten van de politie Twente en IJsselland.
Offline Maserati Teun
FS medewerker
do 18 jan 2007, 22:34 Bericht 
Avatar gebruiker
Bedankt Tento.
Offline nilsluns
Laat zich horen
vr 19 jan 2007, 11:57 Bericht 
 
Vierde dode door ongeval in Wapenveld
WAPENVELD (ANP) - De jonge vrouw die bij het verkeersongeval vorige week vrijdag in Wapenveld zwaargewond raakte, is vrijdagochtend overleden. Dat meldde de gemeente Heerde vrijdag.
Ze is het vierde slachtoffer. Bij het ongeval kwamen al drie mannen in de leeftijd van 18 tot 22 jaar uit Wapenveld om het leven.


http://www.trouw.nl/laatstenieuws/ln_bi ... _Wapenveld
Offline JH
Master
vr 19 jan 2007, 19:18 Bericht 
Avatar gebruiker
Citaat:
Hendrik-Ido-Ambacht, 19-01-2007 • Op vrijdagmiddag 19 januari omstreeks 16.15 uur is een vrouw om het leven gekomen bij een verkeersongeval. De vrouw stak de weg over in de Van Godewijckstraat. Dit was niet op een voetgangersoversteekplaats. Een auto kwam op dat moment aanrijden en schepte haar.

Direct werden via 112 de hulpdiensten politie en ambulance ingeschakeld. Het ambulancepersoneel startte direct met het reanimeren van het slachtoffer maar dit was tevergeefs. De vrouw overleed ter plaatse.
De automobilist is opgevangen door de politie. De Regionale Verkeers Ondersteuning (RVO) verricht onderzoek naar een mogelijke oorzaak van het ongeval.



www.politie.nl
Offline -Joske-
Master
ma 22 jan 2007, 22:36 Bericht 
Avatar gebruiker
Twee doden door ongeval A67

Uitgegeven: 22 januari 2007 19:37
Laatst gewijzigd: 22 januari 2007 21:40

MIERLO - Op de A67 in de richting Venlo zijn maandag ter hoogte van Mierlo (Brabant) twee mensen omgekomen bij een verkeersongeval.

Dat heeft een woordvoerster van het Korps landelijke politiediensten (KLPD) gemeld. De twee zaten in een personenauto die tussen twee vrachtwagens terechtkwam.

Brand

Het ongeval gebeurde rond 17.45 uur, toen de voorste vrachtwagen moest remmen voor een eerder ongeval op die plek. De personenauto, die daar achter reed, werd vervolgens van achteren aangereden door een tweede vrachtwagen. De bestuurder daarvan is lichtgewond geraakt.

Op de plaats van het ongeluk ontstond brand. Het verkeer op de A67 richting Venlo ondervindt nog ernstige hinder van het ongeval.

www.nu.nl
Offline JH
Master
za 27 jan 2007, 19:49 Bericht 
Avatar gebruiker
Citaat:
Voetganger overleden na oversteken snelweg

Uitgegeven: 27 januari 2007 19:39

SASSENHEIM - Een voetganger die zaterdagavond de snelweg A44 ter hoogte van Sassenheim wilde oversteken, is daarbij aangereden door een auto en overleden. Dat zei een woordvoerster van de politie.

Waarschijnlijk wilde de voetganger de weg oversteken om bij een nabijgelegen benzinepomp te komen.



www.nu.nl
Offline Auke
FS Meldingen
ma 29 jan 2007, 12:39 Bericht 
Avatar gebruiker
Citaat:
Meisje (12) komt om bij aanrijding
maandag 29 januari 2007 Veenklooster
De twaalfjarige Tessa van der Meulen uit Zwagerbosch is maandagochtend rond 8.30 uur om het leven gekomen bij een ongeval op de Kleasterwei in Veenklooster. Het meisje fietste samen met een vriendinnetje naar het Lauwers College in Kollum. Op de Kleasterwei kwam ze in aanraking met een vrachtwagen met aanhanger. Deze vrachtwagen werd bestuurd door een 33-jarige Kollumer. De politie stelt een onderzoek in naar de exacte oorzaak van het ongeval.

Groot verdriet op school
Op het Lauwers College in Kollum kwam het vreselijke nieuws maandag ook hard aan. Tessa zat in klas 1A en was 's ochtends op weg naar school. De meeste leerlingen zijn volgens de school om 12.00 uur naar huis gegaan. Voor opvang van de leerlingen en personeel is inmiddels slachtofferhulp ingeschakeld. Ook is er een stiltecentrum ingericht ter nagedachtenis aan Tessa van de Meulen.



bron: http://www.waldnet.nl/wn/nieuws/16342/M ... jding.html
Offline Ber
Master
do 01 feb 2007, 8:07 Bericht 
Avatar gebruiker
Doden door frontale aanrijding Flevoland

Uitgegeven: 1 februari 2007 07:42

HARDERWIJK - Door een ongeval op de N302, tussen Harderwijk en Enkhuizen, zijn donderdagochtend drie personen om het leven gekomen. Dat maakte de politie bekend.

Halverwege de provinciale weg zijn twee auto's frontaal met elkaar in botsing gekomen. De slachtoffers zijn inzittenden van de voertuigen. Over de toedracht van het ongeval kon de politie nog niets zeggen.


De N302 is tussen de aansluiting met de A6 en Enkhuizen in beide richtingen afgesloten.

bron
Offline zadkine
Master
ma 05 feb 2007, 17:08 Bericht 
Avatar gebruiker
Fietsster overlijdt door botsing met trein, peuter ongedeerd
MIDDELBURG - Een fietsster is maandagmiddag in Middelburg overleden nadat zij op een overgang was aangereden door een trein. Bij haar op de fiets zat ook een ongeveer 2-jarig kind. Dat bleef ongedeerd, maakte de politie bekend.

bron:http://www.telegraaf.nl/binnenland/58162961/Fietsster_overlijdt_door_botsing_met_trein.html
Offline zadkine
Master
do 08 feb 2007, 13:14 Bericht 
Avatar gebruiker
Nu ook in de lijst van ongevallen gezet:

http://www.telegraaf.nl/binnenland/5834 ... tsster_(17)_onder_vrachtwagen.html

Fietsster (17) onder vrachtwagen
PUTTEN - Een 17-jarig meisje uit Putten is woensdag overleden aan verwondingen die zij had opgelopen bij een ongeluk 's middags in haar woonplaats.
Ze werd door een vrachtwagen aangereden toen zij op de fiets de straat wilde oversteken. Het meisje overleed later op de dag in het ziekenhuis, zo maakte de politie donderdag bekend.
Offline Peter R 307CC
Master
vr 09 feb 2007, 17:35 Bericht 
Avatar gebruiker
Het staat al op de voorpagina maar hier wat foto's.. Het was bij mij om de hoek, en ik kan je dus ook uit eigen ervarig zeggen dat er van de auto echt niets meer over was :(

112 Noord Holland
Offline zadkine
Master
wo 14 feb 2007, 14:22 Bericht 
Avatar gebruiker
Twee doden door verkeersongeval Ommen
OMMEN - Door een verkeersongeval op de N348 ter hoogte van Dalmsholte (gemeente Ommen) zijn woensdag twee personen om het leven gekomen. De twee zaten in een auto die frontaal tegen een vrachtwagen botste. Volgens de politie was de auto door onbekende oorzaak naar links uitgeweken.

De chauffeur van de vrachtwagen raakte gewond, evenals de inzittende van een personenwagen die achter de eerste auto reed. De weg is afgezet. Over de identiteit van de slachtoffers is nog niks bekend. Van hun vervoermiddel is weinig over, aldus de politie.

bron: http://www.telegraaf.nl/binnenland/5871 ... Ommen.html
Offline Bussloo
Master
wo 14 feb 2007, 17:59 Bericht 
Avatar gebruiker
Slachtoffer (79) ongeval overleden 14-02-07 11:21
BEMMEL - De 79-jarige man uit Huissen, die maandagmiddag tijdens de spits zwaargewond geraakt bij een ongeval in Bemmel, is dinsdag overleden.

Bij het viaduct over de Betuwelijn knalden maandagmiddag twee auto's frontaal op elkaar. Eén van de bestuurders, de 79-jarige man uit Huissen, raakte daarbij zwaargewond en werd in zorgwekkende toestand naar het ziekenhuis gebracht. Zijn passagier liep ook verwondingen op.

De Huissenaar overleed later in het ziekenhuis.
Bron: Omroep Gelderland
Offline zadkine
Master
do 15 feb 2007, 14:31 Bericht 
Avatar gebruiker
http://www.telegraaf.nl/binnenland/5877 ... elukt.html

Binnenland

do 15 feb 2007, 12:30
Motorrijder verongelukt
WIERDEN - Een 26-jarige motorrijder uit Wierden is donderdag overleden aan de gevolgen van een verkeersongeval in zijn woonplaats. Volgens de politie kwam de man door onbekende oorzaak met zijn motor ten val. Hij botste op de andere rijbaan tegen een tegemoetkomende auto. Het slachtoffer raakte zwaar gewond. In een ziekenhuis in Almelo is hij aan zijn verwondingen overleden
Offline volvorijder
Master
do 15 feb 2007, 18:21 Bericht 
Avatar gebruiker
Dode bij vrachtwagenongeval bij viaduct op N381 te Donkersbroek

Donkerbroek - Donderdagmiddag omstreeks 12.30 uur is een man om het leven gekomen bij een eenzijdig ongeval op de N381. Door nog onbekende oorzaak raakte een tankauto gevuld met wei van de weg, kantelde over de vangrail van een brug en belandde in het water. Ondanks de snelle komst van diverse hulpdiensten overleed de chauffeur op de plaats van het ongeluk. Door een duikteam van de brandweer is gezocht naar mogelijk meer slachtoffers. Dat bleek niet het geval. Bureau Verkeersongevalanalyse van de politie Fryslân stelt een onderzoek in naar de toedracht van het ongeval. Wetterskip Fryslân heeft schermen in het water geplaatst om eventuele vervuiling door diesel en olie tegen te gaan. De weg is nog afgesloten tot vanavond laat.

Bron en foto's: http://www.112drenthe.com/newsbringer_r ... dpdhMFPyvV
Offline volvorijder
Master
za 24 feb 2007, 8:45 Bericht 
Avatar gebruiker
Twee doden bij zware aanrijding in Schoonebeek

"Prio 1 HV met gevaar oude NAM kantoor Schoonebeek"; zo luidde de pagermelding voor de Schoonebeker brandweer om 00:25 uur.
Op de Burgemeester Osselaan had zich -even voorbij de ingang van voornoemd terrein- een zeer ernstige aanrijding voorgedaan.
De Schoonebekers lieten opschalen naar "middel hulpverlening" en de alarmcentrale riep daarop ook een blusgroep uit Klazienaveen op.

De bestuurder van een rode Honda Civic was voor de ingang van het NAM-terrein met hoge snelheid door een flinke plas gereden en geslipt.
Hij belandde op de verkeerde rijbaan, waar een tegemoet komende Citroen Xantia met daarin een man en een vrouw tegen de Honda klapte.
De jonge Honda-bestuurder overleed vrijwel onmiddellijk; de passagiere van de tegemoetkomende auto stierf korte tijd later.
De bestuurder van de Xantia liep lichte verwondingen op en kon de politie uitleggen, wat er gebeurd was.

Het ongeval ging gepaard met een enorme ravage.
De Honda Civic Sedan was praktisch in tweeën gebroken en diverse onderdelen lagen over de weg en in de berm verspreid.
Waarschijnlijk zijn de plassen en zeer brede banden van deze auto in combinatie met een (te) hoge snelheid de oorzaak van de slippartij.

Bron + foto's: http://www.kilroynews.net/latestnews.htm
Offline Opa TRP
Master
za 24 feb 2007, 9:08 Bericht 
Avatar gebruiker
Allemachtig zeg. Hoe heeft die gast er vanaf kunnen komen met lichte verwondingen :-?
Offline Maserati Teun
FS medewerker
za 24 feb 2007, 9:53 Bericht 
Avatar gebruiker
De bestuurder van de Honda had de respectabele leeftijd van 19 jaar. :boos: :boos:
Offline volvorijder
Master
za 24 feb 2007, 11:11 Bericht 
Avatar gebruiker
Even wat extra informatie over het dodelijke ongeval in Schoonebeek:

Schoonebeek - Vrijdagnacht omstreeks 0.20 zijn bij een verkeersongeval op de Beekweg twee mensen om het leven gekomen. Omstreeks die tijd botsten twee personenauto’s frontaal op elkaar ter hoogte van het voormalig NAM-kantoor.

Een 19-jarige automobilist uit Schoonebeek reed in de richting van zijn woonplaats. Door nog onbekende oorzaak is hij op de linkerweghelft terechtgekomen. Daar botste hij tegen een tegemoetkomende personenauto. Bij het arriveren van de eerste hulpdiensten was hij reeds overleden. De bestuurder van de andere auto, een 38-jarige man uit Roswinkel, raakte licht gewond. Zijn 45-jarige vrouw raakte ernstig gewond, en is kort na het ongeval ter plekke aan haar verwondingen overleden. Ter plekke is een technisch onderzoek gedaan en is gezocht naar sporen met betrekking tot het ongeval. Nadat de voertuigen waren afgesleept is de Beekweg omstreeks 4.00 uur weer vrijgegeven.

De politie wil graag dat de mensen die kort na het ongeval ter plaatse waren en met wie nog niet is gesproken, contact opnemen. Dat betreft onder meer degene die het ongeval heeft gemeld. Zij kunnen nog belangrijke informatie hebben die voor de politie van belang is. Deze mensen wordt verzocht contact op te nemen met de politie van Klazienaveen-Emmen Zuid, telefoon 0900 8844.

Bron: http://www.112drenthe.com/
Offline volvorijder
Master
zo 25 feb 2007, 8:56 Bericht 
Avatar gebruiker
Motorrijder overlijdt na ongeluk in Oss
Uitgegeven op zondag 25 februari 2007 om 06:56:48

(Novum) - Een 42-jarige motorrijder uit Oss is zaterdag overleden nadat hij was aangereden door een automobilist. De man wilde een kruising oversteken waar hij voorrang had. Een 33-jarige automobilist uit Nuland zag hem over het hoofd, meldt de politie. Het slachtoffer overleed ter plekke aan zijn verwondingen.

Het ongeluk vond zaterdag in de middag plaats op de kruising van de Julianasingel en de Frankenweg. De automobilist kwam van een woonboulevard en wilde oversteken om linksaf te slaan.

Bron: http://binnenland.nieuws.nl/451372/Moto ... luk_in_Oss
Offline Tento
Master
ma 26 feb 2007, 19:00 Bericht 
Avatar gebruiker
volvorijder schreef:
Twee doden bij zware aanrijding in Schoonebeek

"Prio 1 HV met gevaar oude NAM kantoor Schoonebeek"; zo luidde de pagermelding voor de Schoonebeker brandweer om 00:25 uur.
Op de Burgemeester Osselaan had zich -even voorbij de ingang van voornoemd terrein- een zeer ernstige aanrijding voorgedaan.
De Schoonebekers lieten opschalen naar "middel hulpverlening" en de alarmcentrale riep daarop ook een blusgroep uit Klazienaveen op.

De bestuurder van een rode Honda Civic was voor de ingang van het NAM-terrein met hoge snelheid door een flinke plas gereden en geslipt.
Hij belandde op de verkeerde rijbaan, waar een tegemoet komende Citroen Xantia met daarin een man en een vrouw tegen de Honda klapte.
De jonge Honda-bestuurder overleed vrijwel onmiddellijk; de passagiere van de tegemoetkomende auto stierf korte tijd later.
De bestuurder van de Xantia liep lichte verwondingen op en kon de politie uitleggen, wat er gebeurd was.

Het ongeval ging gepaard met een enorme ravage.
De Honda Civic Sedan was praktisch in tweeën gebroken en diverse onderdelen lagen over de weg en in de berm verspreid.
Waarschijnlijk zijn de plassen en zeer brede banden van deze auto in combinatie met een (te) hoge snelheid de oorzaak van de slippartij.

Bron + foto's: http://www.kilroynews.net/latestnews.htm


foto's bij het artikel toegevoegd
Offline Achiel
Master
za 03 maart 2007, 20:17 Bericht 
Avatar gebruiker
Dode en gewonde bij zware aanrijding

SINT ANNALAND - Bij een zware aanrijding op de Broekseweg in Sint Anna-land is zaterdagmiddag één persoon om het leven gekomen. Een ander raakte zwaar gewond. Dat heeft officier van dienst Arco Kunst van het brandweer-korps Tholen bevestigd.

Rond één uur botsten nabij de Oude Zeedijk twee personenauto's frontaal op elkaar. Eén van de twee auto's vloog daarbij in brand. Op het moment dat de brandweer arriveerde, lagen er twee gewonde mannen naast de brandende auto.

Eén van hen overleed ter plaatse aan zijn verwondingen. De andere jongen werd met zware verwondingen per ambulance overgebracht naar een zieken-huis in Rotterdam. Over de aard en de ernst van zijn letsel is niets bekend. Een andere automobilist kwam met de schrik vrij.

Bij de hulpverlening waren meerdere ambulances, de Rotterdamse traumahe-likopter Lifeliner 2 en enkele brandweerwagens betrokken. De dienst Verkeers Ongevallen Analyse van de politie heeft ter plaatse technisch onderzoek ver-richt.

Een deel van de weg was urenlang afgesloten voor het verkeer.

BRON
Afbeelding
Offline vw-driver
Master
zo 04 maart 2007, 12:51 Bericht 
Avatar gebruiker
Bestuurder overleden na ongeval

Enschede, 04-03-2007

Zondag 4 maart omstreeks 01.00 uur vond aan de Aamsveenweg in Enschede een ongeval plaats. Een 25-jarige bestuurder uit Enschede reed over de Aamsveenweg komend uit de richting Lappenpad, gaand in de richting van de Allemansveldweg. In een bocht is hij vermoedelijk de macht over het stuur kwijt geraakt, waardoor hij tegen een boom is gereden. De bestuurder is bij het ongeval verongelukt. In de auto zaten drie passagiers. Twee mannen van 25 jaar en een vrouw van 24 jaar. Alledrie afkomstig uit Enschede. Zij raakten alledrie gewond en zaten door het ongeval bekneld. De brandweer heeft hen bevrijd. Ze zijn daarop per ambulance naar het ziekenhuis in Enschede gebracht. De politie heeft een onderzoek ingesteld naar de toedracht van het ongeval.


www.politie.nl/twente
Offline Dennis
FS medewerker
zo 04 maart 2007, 17:59 Bericht 
Avatar gebruiker
Code:
15:13:31 04-03-07 21 G BRAN PRIO 1 Middel Beknelling HENRIETTE ROLAND HOLSTLN : WEEZEBEEKSINGEL : ALMELO 3331AMZ 3231AMN 3174AMC 3091NRD


1 dode 2 zwaar gewonden en 1 licht gewonde

(oorzaak e.d. mijn niet helemaal bekend)
zodra bericht in media verschijnt vul ik het geheel aan
Een dode en twee zwaargewonden bij aanrijding in Almelo

Bij een aanrijding op de Henriette Rolandholstlaan in Almelo is vanmiddag een dode en twee zwaargewonden gevallen. Hoe het ongeluk is gebeurt is nog niet bekend, de Avo (ongevallen analyse van de politie) doet onderzoek naar de toedracht van het ongeval, ook is de ADAC de trauma helikopter uit Duitsland ter plaatse gekomen, de weg is nog enige uren afgezet voor al het verkeer.

Later meer


enkele foto's op
http://www.kilroynews.net/special/2007-03/20070304-1.htm
http://www.twente112.nl
Offline vw-driver
Master
zo 04 maart 2007, 22:01 Bericht 
Avatar gebruiker
Automobilist uit Ruurlo dood door ongeval

LOCHEM (ANP) - Een 37-jarige man uit Ruurlo is vanochtend om het leven gekomen nadat hij met zijn auto op de Ruurloseweg in Barchem (Gelderland) tegen een boom was gebotst. Dat heeft de politie gemeld.
De man raakte een betonnen rand in een flauwe bocht, raakte in een slip en kwam tegen een boom tot stilstand. Hij overleed korte tijd later.

www.destentor.nl
Offline Maserati Teun
FS medewerker
zo 04 maart 2007, 22:34 Bericht 
Avatar gebruiker
Zondagmidag rond 15.00 uur is bij een ongeval op de Henriëtte Roland Holstlaan een echtpaar uit Albergen om het leven gekomen. De inzittenden van beide voertuigen raken ernstig gewond. Hulpverleningsdiensten, waaronder brandweer, traumahelikopter en ambulances komen ter plaatse om eerste hulp te verlenen.

Als het stoplicht groen wordt rijdt een 20-jarige bestuurder uit Almelo de Henriëtte Roland Holstlaan op. Vanaf de Nijreessingel (rechts) komt op dat moment een 74-jarige bestuurder uit Albergen. Deze rijdt op dat moment door een rood stoplicht. Het gevolg is een aanrijding waarbij de bestuurder uit Almelo de auto van de bestuurder uit Albergen in de linkerflank raakt.

De 74-jarige Albergenaar overlijdt ter plekke aan z’n verwondingen. In de auto zit ook z’n 72-jarige echtgenote. Zij is met ernstig letsel naar het ziekenhuis gebracht, waar ze later op de avond aan haar verwondingen is overleden. De 20-jarige bestuurder is eveneens met letsel naar het ziekenhuis gebracht.

Door het ongeval ontstond een grote ravage. Het kruispunt is ruim twee uur afgezet om bergingswerkzaamheden te verrichten. De auto’s die door het ongeval total los zijn geraakt, zijn met een kraan van de weg getakeld. De milieudienst is ter plaatse geweest om de rijbaan schoon te maken. De Afdeling Verkeers Ongevallen Analyse van de politie Twente heeft een onderzoek ingesteld naar de precieze toedracht van het ongeval.

BRON: http://www.twentenieuws.nl/index_detail ... t_id=11102
Offline Dennis
FS medewerker
ma 05 maart 2007, 17:16 Bericht 
Avatar gebruiker
Citaat:
Als het stoplicht groen wordt rijdt een 20-jarige bestuurder uit Almelo de Henriëtte Roland Holstlaan op


Sorry hoor maar gezien de ravage en de knal (van de aanrijding)
geloof ik niet dat het stoplicht net op groen sprong. :schudnee:

De ME (die op dat moment bij mij stond bij het Stadion) heeft door die knal zelfs de melding direct opgehoogd naar een hogere prioriteit
Offline aapje
Master
di 06 maart 2007, 11:08 Bericht 
Avatar gebruiker
Citaat:
Dodelijk ongeval Middelharnis

Middelharnis - Op dinsdagochtend 6 maart 2007 omstreeks 07:00 uur vond er op de kruising Oudelandsedijk met de Sint Johannespoldersedreef een ongeval plaats met dodelijke afloop. Volgens een woordvoerder van de politie raakte een aanhangwagen met daarop een dakkapel door onbekende oorzaak in de slip en kwam daardoor op de verkeerde weghelft terecht.
De aanhangwagen botste tegen een tegemoetkomende personenwagen. De bestuurster van de personenwagen raakte dusdanig ernstig gewond dat zij aan haar verwondingen is overleden. In verband met technisch onderzoek door de politie werd de weg tot omstreeks 10:00 uur afgesloten. Door deze afsluiting reden de bussen van Connexxion van en naar Stad ’t aan het Haringvliet met vertraging.



bron: http://www.flakkeenieuws.nl/content/view/3807/5
Offline classpool
Master
di 06 maart 2007, 14:52 Bericht 
Avatar gebruiker
vw-driver schreef:
Bestuurder overleden na ongeval

Enschede, 04-03-2007

Zondag 4 maart omstreeks 01.00 uur vond aan de Aamsveenweg in Enschede een ongeval plaats. Een 25-jarige bestuurder uit Enschede reed over de Aamsveenweg komend uit de richting Lappenpad, gaand in de richting van de Allemansveldweg. In een bocht is hij vermoedelijk de macht over het stuur kwijt geraakt, waardoor hij tegen een boom is gereden. De bestuurder is bij het ongeval verongelukt. In de auto zaten drie passagiers. Twee mannen van 25 jaar en een vrouw van 24 jaar. Alledrie afkomstig uit Enschede. Zij raakten alledrie gewond en zaten door het ongeval bekneld. De brandweer heeft hen bevrijd. Ze zijn daarop per ambulance naar het ziekenhuis in Enschede gebracht. De politie heeft een onderzoek ingesteld naar de toedracht van het ongeval.

Afbeelding


www.politie.nl/twente
Offline Dennis
FS medewerker
di 06 maart 2007, 18:03 Bericht 
Avatar gebruiker
www.politie.nl/twente schreef:
Bestuurder overleden na ongeval

Enschede, 04-03-2007

Zondag 4 maart omstreeks 01.00 uur vond aan de Aamsveenweg in Enschede een ongeval plaats. Een 25-jarige bestuurder uit Enschede reed over de Aamsveenweg komend uit de richting Lappenpad, gaand in de richting van de Allemansveldweg. In een bocht is hij vermoedelijk de macht over het stuur kwijt geraakt, waardoor hij tegen een boom is gereden. De bestuurder is bij het ongeval verongelukt. In de auto zaten drie passagiers. Twee mannen van 25 jaar en een vrouw van 24 jaar. Alledrie afkomstig uit Enschede. Zij raakten alledrie gewond en zaten door het ongeval bekneld. De brandweer heeft hen bevrijd. Ze zijn daarop per ambulance naar het ziekenhuis in Enschede gebracht. De politie heeft een onderzoek ingesteld naar de toedracht van het ongeval.

Afbeelding


AANVULLING BIJ BOVENSTAANDE ARTIKEL
tctubantia.nl schreef:
Politie: verongelukte man (25) reed te hard

ENSCHEDE - De 25-jarige Enschedese automobilist die in de nacht van zondag verongelukte op de Aamsveenweg in zijn woonplaats, heeft te hard gereden en/of een inschattingsfout gemaakt. Dit maakte de politie gisteren bekend na (technisch) onderzoek naar de toedracht op de plaats van het dodelijke ongeluk.

De bestuurder reed over de Aamsveenweg in de richting Knalhutteweg en naderde een bocht naar rechts. Het slipspoor van de auto wijst uit dat er met een te hoge snelheid is gereden en/of een inschattingsfout is gemaakt door de bestuurder, waardoor deze met zijn auto links van de rijbaan kwam. In een bocht is hij vermoedelijk de macht over het stuur kwijt geraakt. Hierdoor belandde hij met zijn voertuig in de berm en botste met de linkvoorkant tegen een boom aan de linkerkant van de weg. Het voertuig draaide 180 graden en kwam vlakt bij de botsplaats in omgekeerde richting tot stilstand. Het ongeval had omstreeks één uur 's nachts plaats.

In de auto zaten drie passagiers: twee mannen (25) en een 24-jarige vrouw, eveneens afkomstig uit Enschede. Zij raakten alledrie gewond en zaten door het ongeval bekneld. De brandweer heeft hen bevrijd. Ze zijn per ambulance naar het ziekenhuis gebracht.
Offline volvorijder
Master
wo 07 maart 2007, 21:30 Bericht 
Avatar gebruiker
Dalfsen: fataal ongeval op de Rechterensedijk

Tegen vieren vanmiddag werd alarm geslagen vanwege, zoals dat in jargon heet- een "ongeval letsel" op de Rechterensedijk.
Het ongeval had zich voorgedaan op het deel van de weg tussen het kasteel Rechteren en de Vechtbrug.
Bij aankomst van de hulpverleners bleek, dat er geen hoop meer was voor de bestuurder van de verongelukte Alfa Romeo 156 JTD.
De auto was -rijdend richting Dalfsen- met twee wielen in de rechter berm gekomen, waarop ook nu weer de fatale ruk aan het stuur volgde.
Het voertuig slipte met de passagierszijde hard tegen een boom in de linker berm, die ver de auto binnendrong.
De bestuurder -een 24-jarige man uit Ommen- overleed ter plaatse.
Nadat het stoffelijk overschot afgevoerd was, begon een team verkeersongevalsanalisten met het opnemen van de omstandigheden.
Aangezien de Rechterensedijk afgezet was, vormde zich rond de Vechtbrug uit de richting van Dalfsen een flinke file.
Vekeersdeelnemers, die naar de Rechterensedijk af wilden slaan, werd per persoon verteld, dat dat niet mogelijk was.

Bron + foto's: http://www.kilroynews.net/latestnews.htm
Offline Tento
Master
do 08 maart 2007, 8:38 Bericht 
Avatar gebruiker
Foto's bij artikelen Staphorst en Dalfsen toegevoegd.
Offline volvorijder
Master
ma 12 maart 2007, 21:54 Bericht 
Avatar gebruiker
Meisje omgekomen onder trekker

Een vijfjarig meisje is maandagmiddag omgekomen nadat zij onder een landbouwtrekker was gekomen. Hoe zij onder de trekker op het erf van haar ouders in Bathmen kwam is onbekend, aldus de politie. Het meisje overleed ter plaatse.

Bron: http://www.nieuwnieuws.nl

Meisje (5) overlijdt na ongeluk met trekker
Uitgegeven op maandag 12 maart 2007 om 19:29:29

(Novum) - Een 5-jarig meisje is maandagmiddag omgekomen op een boerderij in het Overijsselse Bathmen. Zij kwam onder een landbouwtrekker, meldt de politie.

Het ongeluk vond rond 16.45 uur plaats aan de Zandvoortdijk. Het meisje kwam door onbekende oorzaak onder de trekker. Ze overleed ter plaatse. De politie onderzoekt de toedracht.

Bron: www.nieuws.nl
Offline thedj06
Respect
ma 12 maart 2007, 23:15 Bericht 
 
Bericht 1 op 06-08-2006 NHD West-Friesland

Vier gewonden door ongeval bij Wijdenes


WIJDENES - Vier jongeren uit Enkhuizen en Bovenkarspel zijn in de nacht van
zaterdag op zondag gewond geraakt bij een ongeluk op de Provincialeweg N506
tussen Hoorn en Enkhuizen.

De jongeren reden in twee auto's met hoge snelheid achter elkaar aan. In de
flauwe bocht bij de Blokdijk in Wijdenes ging het mis toen de bestuurders de macht
over het stuur kwijt raakten. Een auto knalde tegen een boom, terwijl de andere
auto met drie inzittenden over de kop in de sloot terecht kwam.

Twee jongeren zijn met ernstige verwondingen overgebracht naar het Academisch
Medisch Centrum in Amsterdam. Een derde slachtoffer is overgebracht naar het
ziekenhuis in Alkmaar. Het vierde slachtoffer mocht na behandeling in het
Westfries Gasthuis in Hoorn weer naar huis.


Bericht 1 op 07-08-2006 NHD West-Friesland

WIJDENES -
Een van de vier betrokkenen bij het ongeluk op de N506 zaterdagnacht,
is in het AMC in Amsterdam aan zijn verwondingen bezweken.
Het gaat om de 21-jarige Bovenkarspeler, die een van de twee auto's bestuurde.

Bij het ongeluk waren ook een 20-jarige en twee 18-jarige Enkhuizers betrokken.
Zij reden samen in de door de 20-jarige bestuurde auto,
de Bovenkarspeler in de andere.

Ter hoogte van de Blokdijk in Wijdenes verloren zij met hoge snelheid de macht over het stuur,
waarbij een auto op z'n kop in de sloot terechtkwam en de andere tegen een boom belandde.




HELAAS MAAR WAAR... HET BETREFT HIER EEN ZEER GOEDE VRIEND VAN ME...

SNIFFF

-------------- R.I.P. Robert -------------------
Offline volvorijder
Master
di 13 maart 2007, 10:38 Bericht 
Avatar gebruiker
Vrachtwagen rijdt meisje (6) dood
Uitgegeven op dinsdag 13 maart 2007 om 09:26:59

(Novum) - Een 6-jarig meisje uit Dordrecht is dinsdagochtend bij een verkeersongeluk in haar woonplaats om het leven gekomen. Rond 08.30 uur kwam ze met haar fiets onder een vrachtwagen terecht. Ze overleed ter plaatse aan haar verwondingen, meldt de politie.

Het kind fietste naast haar moeder op de Brouwersdijk toen ze door de vrachtwagen werd geraakt. De politie vermoedt dat het meisje plotseling richting de vrachtauto uitweek.

De weg is afgesloten voor verkeer. De chauffeur wordt verhoord door de politie.

Bron: www.nieuws.nl
Offline BLikent
Master
di 13 maart 2007, 14:07 Bericht 
Avatar gebruiker
Doodgereden op zebrapad

DEN HAAG, dinsdag
Een 40-jarige Hagenaar is gisteravond doodgereden op het zebrapad op de hoek Moerweg/Melis Stokelaan in Den Haag.
Het slachtoffer werd geraakt door twee auto’s. De eerste tikte hem alleen aan met de spiegel. Daardoor viel de man en vervolgens werd hij overreden door een tweede auto, die vlak achter de eerste aan kwam. Het was gisteravond nog niet duidelijk of de man door het rode voetgangerslicht was gelopen.

Bron: De Telegraaf Haagse redactie (abonnee gedeelte = papieren krant)
Offline volvorijder
Master
do 15 maart 2007, 22:23 Bericht 
Avatar gebruiker
Motorscooterrijder verongelukt

Een 33-jarige motorscooterrijder uit Valkenswaard is woensdag door een ongeval in Veldhoven om het leven gekomen. Het ongeval had kort voor 17.00 uur plaats op De Run 4500.

De man reed richting Waalre toen vanaf het parkeerterrein van een ziekenhuis een 33-jarige vrouw uit Roermond met haar auto de weg opreed. Zij kon de motorscooter niet meer ontwijken en botste.

Bron: www.nieuwnieuws.nl
Offline nl1dev
Laat zich horen
vr 16 maart 2007, 10:27 Bericht 
 
Dodelijk ongeval op de A7 bij Nijland

Gepubliceerd op 16 maart 2007, 08:34
Laatst bijgewerkt op 16 maart 2007, 09:48

Nijland - Bij een ongeluk tussen twee auto's op de A7 tussen Bolsward en Sneek, terhoogte van Nijland, is gisteravond de 36-jarige Antje Bisschop uit Hommerts om het leven gekomen.

Bij het ongeval waren een taxi en een personenauto betrokken. De vrouw, die op slag dood was, zat in de personenauto. De brandweerkorpsen van Sneek en Bolsward waren met veel materiaal ter plaatse, maar de totaal vernielde personenauto is met het slachtoffer erin afgevoerd naar de brandweerkazerne in Sneek. Daar is zij uit het wrak gehaald. De 54-jarige taxixhauffeur uit Sneek is met onbekend letsel naar het ziekenhuis in Sneek gebracht. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.

bron:
http://www.leeuwardercourant.nl/nieuws/ ... e?secId=51
Offline volvorijder
Master
vr 16 maart 2007, 16:06 Bericht 
Avatar gebruiker
Vrouw overleden na aanrijding.

Een 64-jarige inwoonster van Borculo in de Achterhoek is vannacht in een ziekenhuis in Nijmegen overleden aan de gevolgen van een ongeval.

De vrouw werd volgens de politie gisteravond in Nijmegen aangereden door een 38-jarige Nijmegenaar toen zij te voet de straat overstak. Wie van beiden een fout heeft gemaakt is nog niet duidelijk.

Bron: www.nieuwnieuws.nl
Offline Achiel
Master
vr 16 maart 2007, 21:31 Bericht 
Avatar gebruiker
Dode (16) na verkeersongeval

Een 16-jarig meisje uit Horst is vrijdagmiddag overleden aan de gevolgen van een ongeval van donderdagmiddag in het Noord-Limburgse Arcen. Dat heeft de politie gemeld.

Het ongeval gebeurde toen het meisje samen met een 15-jarig meisje uit Grubbenvorst plotseling de Rijksweg overstak en werd aangereden door een personenauto. Het 15-jarige kind liep enkele schaafwonden op.

BRON
Offline BMW-gek
Master
zo 18 maart 2007, 9:28 Bericht 
Avatar gebruiker
nl1dev schreef:
Dodelijk ongeval op de A7 bij Nijland

Gepubliceerd op 16 maart 2007, 08:34
Laatst bijgewerkt op 16 maart 2007, 09:48

Nijland - Bij een ongeluk tussen twee auto's op de A7 tussen Bolsward en Sneek, terhoogte van Nijland, is gisteravond de 36-jarige Antje Bisschop uit Hommerts om het leven gekomen.

Bij het ongeval waren een taxi en een personenauto betrokken. De vrouw, die op slag dood was, zat in de personenauto. De brandweerkorpsen van Sneek en Bolsward waren met veel materiaal ter plaatse, maar de totaal vernielde personenauto is met het slachtoffer erin afgevoerd naar de brandweerkazerne in Sneek. Daar is zij uit het wrak gehaald. De 54-jarige taxixhauffeur uit Sneek is met onbekend letsel naar het ziekenhuis in Sneek gebracht. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.

bron:
http://www.leeuwardercourant.nl/nieuws/ ... e?secId=51


Ik hoorde net dat dit een collega van mijn vriend was.
Offline volvorijder
Master
vr 23 maart 2007, 19:33 Bericht 
Avatar gebruiker
Motorrijdster komt om door aanrijding.

Een nog onbekende motorrijdster is vanmiddag door een verkeersongeval om het leven gekomen. Dit meldt de politie.

Op de A6, ten hoogte van Naarden richting Amersfoort, vond een aanrijding plaats tussen een auto en de motorrijdster. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.

De automobilist is aangehouden en wordt verhoord.

Bron: http://www.nieuwnieuws.nl/archives/2007 ... .html#more

Iets meer info op www.nieuws.nl :

Motorrijder overlijdt na botsing op A6
Uitgegeven op vrijdag 23 maart 2007 om 17:56:58

(Novum) - Een motorrijder is vrijdag op de snelweg A6 ter hoogte van Naarden om het leven gekomen. De vrouw kwam in botsing met een auto en overleed ter plaatse aan haar verwondingen. De politie doet nog geen mededelingen over de identiteit van het slachtoffer.

De vrouw reed rond 16.30 uur in de richting van Amersfoort toen de aanrijding plaatsvond. Het slachtoffer viel hierdoor en overleed enige tijd later. De oorzaak van het ongeluk is nog onbekend. De automobilist, waarvan de identiteit ook nog niet bekend is gemaakt, wordt verhoord door de politie.
Offline Miniman
Pro
za 24 maart 2007, 15:46 Bericht 
 
AD.nl 16 maart 2007 ---> Gouwenaar aan zijn verwondingen overleden.

GOUDA - Gouwenaar Erwin Kraft is in de nacht van woensdag op donderdag aan zijn verwondingen overleden. Kraft was vorige week betrokken bij een ongeluk bij De Goudse Poort.
Erwin reed met zijn auto tegen een boom. Wat de oorzaak was en wat er precies is gebeurd, weet niemand.

Bron: http://www.ad.nl/groenehart/gouda/article1183316.ece

ONDERSTAAND BERICHT STOND EERDER IN DE KRANT

AD.nl 7 maart 2007 ---> Auto tegen boom: 2 gewonden

GOUDA - Op de Goudse Poort reed dinsdagavond een auto, bestuurd door een 28-jarige man uit Gouda, tegen een boom.
De bestuurder en zijn 27-jarige bijrijder die eveneens uit Gouda komt, raakten daarbij bekneld en moesten worden bevrijd door de brandweer. De bestuurder werd met zware verwondingen overgebracht naar het UMC en zijn inzittende ging met onbekend letsel naar het Groene Hart Ziekenhuis.

Hoe het ongeval heeft kunnen gebeuren, is vooralsnog onbekend. De politie sloot de Goudse Poort enige tijd af en leidde het verkeer om.

Bron: http://www.ad.nl/groenehart/gouda/article1153277.ece
Offline vw-driver
Master
za 24 maart 2007, 22:49 Bericht 
Avatar gebruiker
Man overleden na eenzijdig ongeval
Een 24-jarige man uit Enschede is op 24 maart 2007 overleden aan de gevolgen van een eenzijdig verkeersongeval, waarbij hij betrokken was op 23 maart 2007. De man reed op zijn snorfiets op vrijdag 23 maart omstreeks 23.00 uur over het fietspad van het Cinestar-complex richting het stadion.

Ter hoogte van het viaduct is hij, door nog onbekende oorzaak, tegen de reling van het viaduct aangereden. Hierdoor is hij over de reling geschoten en op de rechterrijbaan van het Colosseum onder het viaduct beland. De man heeft hierbij zwaar letsel opgelopen, waaraan hij op 24 maart is overleden

www.twentenieuws.nl
Offline volvorijder
Master
ma 26 maart 2007, 17:12 Bericht 
Avatar gebruiker
Nederlanders onder truck in België

Twee Nederlanders zijn vandaag omgekomen toen hun auto uit de bocht vloog in het Belgische Londerzeel. Hun auto kwam daardoor klem te zitten onder een geparkeerde vrachtwagen.

Het kostte de brandweer uren om hun lichamen uit het wrak te bevrijden. De identiteit van de slachtoffers is nog onbekend, aldus de lokale brandweer.

Bron: http://www.nieuwnieuws.nl/archives/2007 ... rde_t.html

----------------------------------------------------------------------------------

Twee Zeeuwen komen om bij ongeluk in België
Uitgegeven op maandag 26 maart 2007 om 17:29:55

(Novum) - Twee mannen uit het Zeeuwse Hulst zijn maandagochtend om het leven gekomen bij een verkeersongeluk in het Belgische Londerzeel. De slachtoffers waren zo'n 20 jaar oud, meldt de lokale brandweer.

Het ongeluk gebeurde rond 05.30 uur ter hoogte van het industrieterrein bij Londerzeel. De auto waarin de Zeeuwen zaten, raakte na een klapband van de weg en schoof onder een geparkeerde vrachtwagen. De twee inzittenden zijn volgens de brandweer vrijwel direct overleden.

Bron: http://binnenland.nieuws.nl/455463/Twee ... _in_Belgie
Offline Sandeman
FS medewerker
ma 26 maart 2007, 17:31 Bericht 
Avatar gebruiker
Was deze al bekend?? Is te lang geleden om hem op de voorpagina te kunnen zien..

http://www.112fryslan.nl/zomplog/index. ... ail&id=800

Fietser door auto geschept in Boornbergum. *update*
Fotonieuws
Alex
17 03 2007, 16:52
BOORNBERGUM - Zaterdagmiddag is op de Easterbuorren in Boornbergum een fietser zwaar gewond geraakt toen deze door een auto is geschept.

Politie en ambulance zijn met spoed ter plaatse gegaan. Het MMT kwam met de helikopter om het ter plaatse zijnde ambulance personeel te assisteren. De man is met de ambulance met spoed naar het ziekenhuis gebracht. De arts van het MMT is met de ambulance mee gegaan voor assistentie.

© Foto's Michel van Dijk www.112drachten.nl

Boornbergum: fietser overleden na aanrijding
Zaterdag is een 78-jarige man uit Boornbergum overleden aan de gevolgen van een aanrijding op de Easterbuorren. De man reed ’s middags op de fiets en kwam in aanrijding met een in dezelfde richting rijdende bestelauto, bestuurd door een 25-jarige man uit Beetsterzwaag. De automobilist verklaarde de fietser nooit gezien te hebben. De man uit Boornbergum werd ter plaatse behandeld door een traumateam dat door een heli werd ingevlogen. Hij werd in kritieke toestand overgebracht naar het ziekenhuis UMCG waar hij later aan zijn verwondingen overleed. Door het Bureau Ongevallenanalyse van de politie Fryslân wordt een onderzoek ingesteld naar de juiste toedracht van de aanrijding. Ter plaatse werd een uitvoerig sporenonderzoek ingesteld.
Offline Maserati Teun
FS medewerker
ma 26 maart 2007, 17:41 Bericht 
Avatar gebruiker
Yep, is deze http://www.flitsservice.nl/cm_php/bv/ar ... hp?id=2310

maar toch bedankt.
Offline vw-driver
Master
di 27 maart 2007, 20:13 Bericht 
Avatar gebruiker
Needs meisje overleden na ongeval

NEEDE - Een veertienjarig meisje uit Neede dat maandagavond was betrokken bij een ongeval in Eibergen is later die nacht overleden.


Het meisje stak samen met een evenoude vriendin uit Neede samen op een fiets de Needseweg over. Door nog onbekende oorzaak werden ze aangereden door een 59-jarige automobilist uit Neede.

Een verpleegkundige die toevallig voorbij kwam, heeft ter plekke nog wel eerste hulp verleend. De veertienjarige werd met zeer ernstig letsel naar het ziekenhuis in Enschede gebracht. De andere veertienjarige heeft inmiddels het ziekenhuis in Winterswijk verlaten.

www.tctubantia.nl
Offline volvorijder
Master
di 27 maart 2007, 21:11 Bericht 
Avatar gebruiker
Dodelijk ongeval op erf in Varsseveld

Bij een ongeval op een erf in Varsseveld is een 51-jarige man om het leven gekomen. Hij kwam knel te zitten tussen een oogstmachine en een achteruitrijdende auto.

Het slachtoffer was volgens de politie dinsdagochtend tussen twee schuren aan het werk aan een onderdeel van een oogstmachine.

Een 80-jarige man reed op een gegeven moment met zijn auto achteruit tussen de schuren door en merkte de werkende niet op. Het slachtoffer overleed ter plaatse aan zijn verwondingen.

Bron: www.nieuwnieuws.nl/provinciaal
Offline vw-driver
Master
do 29 maart 2007, 20:43 Bericht 
Avatar gebruiker
Tiener overleden na ongeval in Zutphen

ZUTPHEN - Een 16-jarig meisje uit Baak is vanmiddag overleden nadat ze even daarvoor zwaargewond was geraakt bij een aanrijding op de Den Elterweg in Zutphen.

Het meisje fietste rond 15.45 uur vanuit Zutphen naar Baak. Ter hoogte van bedrijventerrein De Revelhorst wilde ze de Den Elterweg oversteken om aan de overzijde haar weg op het fietspad te vervolgen. Op de Den Elterweg stond een aantal auto's voorgesorteerd om linksaf bij de Gelderhorst het terrein op te rijden.

Volgens de politie is het meisje tussen de voorgesorteerde auto's doorgefietst en heeft zij een rechtdoor gaande auto te laat opgemerkt. Bij de aanrijding die volgde, raakte ze zwaar gewond. Ze werd meteen naar het ziekenhuis gebracht, waar ze later overleed. De automobilist, een 40-jarige man uit Wichmond, raakte niet gewond. Hij is wel zwaar aangeslagen.
Het verkeer is in de avondspits omgeleid. Dit leidde tot stagnatie op de af- en aanvoerroutes naar Zutphen.
De politie wil graag in contact komen met automobilisten die voorgesorteerd stonden en getuige zijn geweest. Zij kunnen bellen met 0900 - 8844.

www.destentor.nl
 [ 1757 berichten ]  Ga naar pagina Vorige  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 36  Volgende


Wie is er online

Gebruikers op dit forum: A4, Furr, Marten320TD, Ownedbylag, Supercop, Tweebel en 7 gasten


Je mag geen nieuwe onderwerpen in dit forum plaatsen
Je mag niet antwoorden op een onderwerp in dit forum
Je mag je berichten in dit forum niet wijzigen
Je mag je berichten niet uit dit forum verwijderen

Zoek naar: