Pagina 1 van 1  [ 5 berichten ]
Offline no justice
Master
do 22 sep 2011, 18:12 Bericht 
Avatar gebruiker
Inrijverbod Westzaan en Nauerna
WESTZAAN/NAUERNA - De afgelopen maanden voerde gemeente gesprekken met inwoners van Westzaan en Nauerna over maatregelen om het doorgaand verkeer in de spitsuren te weren. Het doel is geluidsoverlast, trillingen en het gevoel van verkeersonveiligheid te verminderen. Het college van burgemeester en wethouders heeft nu een inrijverbod ingesteld voor de spitsuren.

Het gaat dan om de bebouwde kom van Nauerna en in Westzaan om het gebied dat aan de noordkant wordt begrensd door de provinciale weg N246 en aan de zuidkant door de Westzanerweg, Hoofdtocht en Houtveldweg. Het inrijverbod geldt niet voor bestemmingsverkeer. De regeling geldt van 07.00 tot 09.00 uur en van 16.00 tot 18.00 uur. Het inrijverbod sluit aan bij de maatregel die vorig jaar al is genomen: eenrichtingsverkeer in Westzaan Zuid. Ook wordt het vrachtautoverbod door de bebouwde kom van Nauerna heringevoerd.
Voor niet-bestemmingsverkeer zijn voldoende alternatieven voorhanden: enerzijds de route N246 en de Zuidelijke Randweg, anderzijds de A8, N203 en de Provincialeweg. De laatste is niet de kortste, maar wel de snelste manier om van Zaanstad Noord naar Zuid te gaan en omgekeerd. Bovendien stroomt het verkeer over de Provincialeweg sneller door.
Met deze maatregelen wil het college de leefbaarheid in Westzaan en Nauerna verbeteren. De maatregelen zijn tot stand gebracht in samenwerking met de verkeerscommissie Westzaan en de belangengroep Nauerna. Verwacht wordt dat de verkeersoverlast in de spits nu zal verminderen. Binnenkort worden de verkeersborden geplaatst, naar verwachting in de eerste week van oktober.
Meer informatie is te vinden op www.zaanstad.nl/westzaan.

Bron: http://www.hoorndezeweek.nl/nieuws/2258 ... en-nauerna

heel leuk allemaal.... maar dan lees je vervolgens onderstaande:

Politie kan inrijverbod niet handhaven

Gepubliceerd op 21 september 11, 17:13 Laatst bijgewerkt op 21 september 11, 18:01
WESTZAAN/NAUERNA - Het inrijverbod dat de gemeente Zaanstad wil instellen in Westzaan en Nauerna is een wassen neus. De politie Zaanstreek-Waterland kan het inrijverbod namelijk niet handhaven.

De politie heeft Zaanstad bij het maken van de plannen voor een inrijverbod ook negatief geadviseerd. De gemeente heeft blijkbaar besloten dat naast zich neer te leggen.

Bron: http://www.noordhollandsdagblad.nl/nieu ... handhaven-

Lekker op elkaar afgestemd allemaal.... bestemmingsverkeer kun je toch altijd zijn??? hoe kunnen ze dat in godsnaam controleren??
Offline egeltjes
Master
do 22 sep 2011, 18:22 Bericht 
Avatar gebruiker
Schan - da - lig.

Nog meer auto's op de drukke routes.
Lijkt wel op de alkmaarse pvda met hun (alkmaarse)sectoren model. Alles wat er niet moet zijn, moet maar heel lang omrijden.
Offline geelhoed
Master
do 22 sep 2011, 19:30 Bericht 
Avatar gebruiker
no justice schreef:
hoe kunnen ze dat in godsnaam controleren??

Staandehoudingen. En dat gaat van de koffietijd af. Kan me de bezwaren van de politie wel voorstellen.
Offline Guppenklup
Master
do 22 sep 2011, 20:26 Bericht 
Avatar gebruiker
En jawel hoor, de zoveelste aanslag op de infrastructuur. :fp:

Jammer alleen dat dorpsbewoners moeten lijden onder het onvermogen van de overheid om de infrastructuur als goed huisvader te beheren.
Offline egeltjes
Master
vr 23 sep 2011, 15:09 Bericht 
Avatar gebruiker
Brief die de bewoners ontvangen hebben.

Afbeelding


En een paar onduidelijke kaartjes met de omweg.

Afbeelding
 [ 5 berichten ] 


Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Bing [Bot] en 2 gasten


Je mag geen nieuwe onderwerpen in dit forum plaatsen
Je mag niet antwoorden op een onderwerp in dit forum
Je mag je berichten in dit forum niet wijzigen
Je mag je berichten niet uit dit forum verwijderen

Zoek naar: