Pagina 2 van 2  [ 54 berichten ]
Offline Bredero
Pro
do 08 sep 2011, 19:08 Bericht 
Avatar gebruiker
kippenborst schreef:
Ben je nu nog steeds aan het wachten om weg gesleept te worden? Of was het stoere praat van mijnheer


Heb een uur naast auto gezeten, toen had ik krant uit & al m'n koude bier op. Bovendien begon het toen te regenen dus ik ben maar naar binnen gegaan. Vermoedelijk zat boze buur toen nog aan de lijn met 112 ofzo.

Voor de volgende ontmoeting heb ik alvast een printje gemaakt van art 24 -26 van RVV voor in dashboard kasje. Nu maar hopen dat ie voldoende basisschool heeft uitgehouden om te kunnen lezen.

Beste manier voor attitude verandering is namelijk dat mensen zelf inzien dat ze hun standpunt moeten wijzigen.... feiten doen het altijd goed als men ze zelf onder ogen ziet ;-)


ps: wat voor jokersite is http://www.lexius?? OK, ze kunnen goed SEO-en zodat ze bovenaan staan in search results, maar EUR 5 voor PDFje van 3 artikelen is wat duur als ik het bij wetten.overheid.nl graties krijg


Laatst bijgewerkt door Bredero op do 08 sep 2011, 19:56, in totaal 1 keer bewerkt
Offline Aanhanger
Master
do 08 sep 2011, 19:25 Bericht 
Avatar gebruiker
Bredero schreef:
ps: wat voor jokersite is lexius.nl ??

Ga ze vooral nog even linken :fp:
Offline Bredero
Pro
do 08 sep 2011, 19:57 Bericht 
Avatar gebruiker
Aanhanger schreef:
Ga ze vooral nog even linken

Solved
Offline geelhoed
Master
do 08 sep 2011, 20:37 Bericht 
Avatar gebruiker
ruitenheer schreef:

Maar je geeft nu als voorbeeld de combinatie van zone en max 30. Ik zie regelmatig (school)zoneborden zonder combinatie met een ander verkeersbord. Hier in de buurt hebben ze net een schoolzone gemaakt in een 30 km zone. Wat heeft dat zonebord voor betekenis?


Geen wettelijke.

Neer info: http://www.octopusplan.nl/
 [ 54 berichten ]  Ga naar pagina Vorige  1, 2


Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 4 gasten


Je mag geen nieuwe onderwerpen in dit forum plaatsen
Je mag niet antwoorden op een onderwerp in dit forum
Je mag je berichten in dit forum niet wijzigen
Je mag je berichten niet uit dit forum verwijderen

Zoek naar: